زندگی برتر

عکسهای جالب و متفاوت برای روز عروسی

شاید روز عروسی هر فردی به یادماندنی ترین روز زندگی اوست البته قبل از اینکه مادر و پدر شود و فرزندش را در آغوش بگیرد. روز عروسی، هم خود عروس و داماد و هم اطرافیان آنها بسیار خوشحال هستند و پر از ذوق و انرژی هستند پس چه بهتر که این شادی و هیجان را ثبت کنیم تا در زمانهایی که حالمان گرفته است با ورق زدن آلبومی که پر از چهره های شکفته و خندان است که انرژی آرزوی عشق و خوشبختی که برای عروس و داماد دارند از قلبشان سررفته و در حال تابش از صورت و چشم و حرکاتشان هست،حالمان را خوب کنیم. گاهی همین انرژی و هیجان باعث می شود که اطرافیان عروس و داماد به طور خودجوش بانی ثبت عکسهای جالبی شوند.

b79f57c1dc4b5ff975c5fc30907810c8

گویا این ایده در کشورهای خارجی بسیار فراگیر شده است چون توانستم نمونه های متعددی از آن را بیابم:

17adea62a3f84dec0d8f18012bd284cf

این  هم نمونه ای دیگر:9b380404002555cb58edd772bf774d0f

شاید دوستان عروس و داماد بیش از سایرین به مجلس عروسی، شور و انرژی می بخشند چون در واقع مجلس عروسی دوستشان، یک فرصت دورهمی ناب است. عکاسها هم از این پتانسیل استفاده می کند و  عکسهایی را ثبت می کننند که بسیار مفرح هستند:

12594b203fdc55e390d4add1658f0b52

گویا این ایده برای عکاسی از داماد و دوستان جوان و سرحالش نیز فراگیر شده است و اگر بخواهیم منصف باشیم عکس گرفتن با چنین تم هایی خیلی بهتر و جالب تر از این است که  از داماد و دوستانش بخواهیم که مثل اعضای یک گروه سرود رسمی بایستند تا از آنها عکس بگیریم. چنین عکسی نه تنها انرژی و طنز موجود در عکس زیر را ندارد بلکه ممکن است کسالت آور هم باشد.

1

نوبتی هم که باشد نوبت دوستان عروس است که با چهره های زیبا شده از برق خوشحالی و موهای آراسته و آرایش حرفه ای، بیش از هر زمان دیگری آماده عکس گرفتن هستند. ایده ای هم برای عکاسی از عروس در جمع دوستانش ارایه می دهیم:

cc

وقتی ازدواج، تثبیت دنیای عاشقانه دو زوج باشد، فضای عروسی شاد خواهد بود و هر گوشه و کنار مجلس، عکاس را صدا می زند تا  دلها و چهره های شکفته و شاد از خوشبخت شدن دو نفر از اعضای این گروه فامیلی یا دوستی را ثبت کند. نکته دیگر هم این است که معمولا شرکت کنندگان در مجلس عروسی، بهانه ای برای پرهیز از دوربین ندارند چون همه در آراسته ترین حالت خود هستند.

80

در پستهای بعدی با ایده های حرفه ای تر که مبتنی بر ایجاد پرسپکتیو و ایجاد زاویه های دید متفاوت هستند، با شما همراه خواهیم بود.

نویسنده: معصومه غنیان

تهیه شده در تحریریه فروشگاه آنلاین تخفیف برترمطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette