خرید برتر

چگونه با سی هزارتومان، چهارصدوپنجاه هزار تومان صرفه جویی کنیم؟!

وارن بافت - دکتر بهروز فارسی وارن بافت - دکتر بهروز فارسی

چگونه ۴۰ دلار را به ۱۰ میلیون دلار تبدیل کنیم؟

وارن بافِت یکی از بزرگترین سرمایه‌گذاران تاریخ است و راه‌کار ساده‌ای برای تبدیل کردن سرمایه‌ای ۴۰ دلاری به ۱۰ میلیون دلار دارد!

او چند سال پیش، به عنوان مدیرعامل و عضو هیأت مدیره شرکت برکشایر‌هاثاوی از شرکت محبوبش کوکاکولا سخن گفت و اینکه چگونه با صبر و استقامت، کسی که تنها چهل دلار سهام شرکت را در سال ۱۹۱۹ خریداری کرده باشد، امروز مالک بیش از پنج میلیون دلار است. البته داستان افزایش ارزش آن چهل دلار اولیه به پنج میلیون دلار محدود نمی‌ماند چراکه از سال ۲۰۱۲ تا کنون این مبلغ به حدود ۹٫۸ میلیون دلار تبدیل شده و امروز نیز با محاسبه سود مرکب در فاصله میان سال‌های ۲۰۱۲ تا ۲۰۱۵ به حدود ۱۰٫۸ میلیون دلار رسیده است.

البته همه ما می‌دانیم که ۴۰ دلار سال ۱۹۱۹ با ۴۰ دلار امروز برابر نیست. با این حال، حتی با لحاظ کردن تاثیر تورم نیز آن ۴۰ دلار نهایتا به ۵۴۰ دلار تبدیل می‌شود. حالا شما بگویید، ۵۴۰ دلار کجا و ۱۱ میلیون دلار کجا؟

البته نکات دیگری نیز باید مورد توجه قرار گیرد. قیمت شِکر از آن زمان تاکنون افزایش پیدا کرده است، یک جنگ جهانی را پست سر گذاشته‌ایم، اندکی بعد از ارائه عمومی سهام، رکود بزرگ آغاز شده و بحران‌ها و مسائل بی‌شماری در طول این فاصله نزدیک به یک قرن رخ داده است. از این رو می‌توان پرسید که آیا این همه زمان و دشواری ارزش سود حاصل را داشته است؟…

اما ما در اینجا راهی ساده تر و سهل الوصول تر را به شما پیشنهاد مینماییم، زیرا معتقدیم همیشه درصورت توجه با دقت به محیط، فرصت های مناسب را میتوانیم شناسایی کنیم. یکی از این فرصت ها که میتواند برای خودتان یا نزدیکانتان بعنوان فرصت قابل تامل شناسایی شود و تمایل داریم شما را با آن آشنا کنیم، تخفیف استثنایی زیر می باشد:

با ۳۰هزار تومان، ۴۵۰هزار تومان صرفه جویی کنید!

کلینیک تخصصی دکتر بهروز فارسی واقع در خیابان شریعتی، جراح و دندان پزشک زیبایی و عضو هیات مدیره انجمن دندان پزشکی ایران، جزو ۱۰ کلینیک دندان پزشکی برتر ایران و دارای مطب در ایران، امارات و کانادا تصمیم گرفته است کلیه خدمات دهان و دندان را با تخفیف های ویژه ارائه نماید.

برای مثال شما میتوانید با خرید یک بلیط تخفیف ۳۰ هزار تومانی، کلیه خدمات از قبیل ایپملنت (با فناوری های نوین و بدون جراحی) را که قیمت آن حداقل ۱٫۵ میلیون تومان است را با ۳۰درصد تخفیف انجام دهید. یعنی شما یا هرکسی که به خدمات دهان و دندان نیاز دارد، با یک بلیط ۳۰هزار تومانی، میتواند ۳۰درصد تخفیف بگیرد. این تخفیف سقف ندارد و بر روی کلیه خدمات از ۲۵۰هزار تومان تا بیش از ۱۰میلیون تومان نیز ۳۰درصد تخفیف تعلق میگیرد.

پیشنهاد میکنیم عجله کرده و فرصت های ویژه را هرچه سریعتر دریابید!

لینک دریافت تخفیفمطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette