آموزش همیان, درآمد برتر

سه راه برای کسب درآمد از تلگرام

کسب درآمد از تلگرام

شبکه تلگرام در کشور ما جایگاه ویژه ای دارد، به طوری که تقریبا هرکسی که صاحب یک اسمارت فون است، تلگرام را هم بر روی گوشی خود نصب کرده است! و خب این روزها کمتر کسی را میتوان یافت که هنوز با گوشی های دکمه ای غیر لمسی کار کند.

به همین دلیل تلگرام بهترین راه کسب درآمد است، چرا که آدم های گوناگونی با هر سنی، از کودک ۱۰ – ۱۲ ساله گرفته تا افراد مسن ۸۰ ساله مخاطب آن هستند، و به همین دلیل هم افراد زیادی، روزانه درآمدهای قابل توجهی را از این طریق به حساب بانکی خود روانه میکنند.

البته برعکس آنچه که خیلی از افراد فکر میکنند، کسب درآمد از تلگرام کار سختی نیست.

حتما نباید یک کانال با k 100 عضو داشت تا بتوان تبلیغ های خوبی گرفت و با آن کسب درآمد کرد! یا فروشگاهی باز کرد که صنایع دستی و چیز های دیگر به فروش می رساند. راه های ساده تر و حتی موثرتری هم وجود دارد.

ما در اینجا قصد داریم تا این راه ها را به شما معرفی کنیم:

اولین راه : سرویس های کوتاه کننده لینک

سرویس کوتاه کننده لینک چیست؟

سرویس های کوتاه کننده لینک، سرویس هایی هستند که این امکان را در اختیار شما میگذارند تا بتوانید لینک مورد نظر خود را کوتاه کرده و شکل ظاهری لینک های خود را عوض کنید. سرویس کوتاه کننده گوگل یکی از معروف ترین این سرویس هاست. اما مزیت استفاده از سرویس های کوتاه کننده لینک ایرانی این است که فرصت درآمدزایی را در اختیار شما میگذارند.

shorter link کوتاه کننده لینک

بسیاری از سرویس های کوتاه کننده لینک در ازای هر کلیک بر روی این لینک های کوتاه شده، مبلغ معینی را به اعضای خود می پردازند. البته مبلغ پرداختی به ازای هر کلیک مقدار قابل توجهی نیست و هر سایت، تعرفه های متفاوتی را برای آن ارائه میدهد.تنها زمانی که تعداد کلیک ها بر روی هر لینک به تعداد قابل توجهی افزایش یابد، کسب درآمد از آن نیز چشمگیر خواهد بود.

پرداخت در این سرویس ها چگونه صورت میگیرد؟

معمولا پرداخت ها به صورت کارت به کارت و یا واریز به حساب بانکی صورت میگیرد، اما در هر بار تسویه ، مقدار موجودی شما باید به میزان خاصی رسیده باشد تا فرآیند تسویه برای شما صورت بگیرد.

با چه روشی از این لینک ها در تلگرام کسب درآمد کنیم؟

برای شروع درآمدزایی با استفاده سرویس های کوتاه کننده لینک، باید یک راه ارتباطی در دنیای مجازی با مخاطبان خود داشته باشید. این راه ارتباطی می تواند وبلاگ، صفحه فیس بوک، کانال یا گروه های تلگرام و غیره باشد.

برای استفاده از این روش در تلگرام و کسب درآمد قابل توجه از آن، باید لینک هایی را به اشتراک گذاری کرد که طرفداران زیاد و در نتیجه تعداد بازدید زیادی را به همراه داشته باشند تا در ازای به اشتراک گذاری هر لینک، مبلغ قابل توجهی به حساب شما ریخته شود.

برای این کار میتوان لینک دانلود فیلم و سریال های پرطرفدار، خبرهای مهم روز و لینک سایت های مختلف و یا صفحات خاصی از سایت ها را به اشتراک گذاشت و این کاملا به خود شما بستگی دارد که دوست دارید در چه زمینه ای کار کنید و برای خود مخاطب جمع کنید.

دومین راه : همکاری در فروش ( همیان )

همکاری در فروش در چیست؟

همکاری در فروش روشی است که در آن به ازای هر خرید از سوی مشتری که شما به فروشنده معرفی کرده اید، پورسانت دریافت کنید.

همکاری در فروش

این روش در چند سال اخیر در سراسر دنیا طرفداران زیادی پیدا کرده است و سایت های بسیاری نیز در این زمینه فعالیت میکنند. یعنی سیستمی را طراحی کرده اند که در آن تمامی افراد می توانند کالای مورد نظر خود را از یک سایت ( که این سیستم را ارائه می دهد ) انتخاب کرده و به نحوی که آن را مناسب میدانند، در دنیای مجازی به دیگران معرفی کنند و در ازای خرید هر یک از این افراد، سود یا پورسانت دریافت کنند.

نکته جالب این گونه از طرح ها این است که تمامی مراحل به صورت اینترنتی انجام می شود . همچنین همه چیز به صورت سیستماتیک محاسبه و انجام می شود، یعنی تمامی فروش ها و پرداخت ها برای هر شخص در صفحه کاربری اش نمایش داده می شود.از معروف ترین سایت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند، میتوان سایت ebay و amazon را نام برد. در ایران نیز چنین طرحی با نام همیان راه اندازی شده است.

همیان چگونه کار میکند؟

 هرکسی در هر لحظه که بخواهد میتواند در همیان ثبت نام کند و بلافاصله کار خود را آغاز نماید.

شما می توانید از قسمت « دریافت لینک » در میان صدها کالایی که با تخفیف ارائه می شوند، کالای مورد نظر خود را انتخاب کنید. قیمت کالا و همچنین مقدار پورسانتی که در ازای فروش هر کالا به شما تعلق میگیرد، پایین آن نوشته شده است.

همکاری در فروش

روی کالای مورد نظر خود کلیک کنید. در این قسمت، لینک مربوط به آن کالا که بلافاصله، به صورت مخصوص و منحصر به فرد برای هر نفر تولید می شود، نمایش داده می شود که مشتری های شما توسط این لینک شناسایی می شوند.هر کسی که روی این لینک ها کلیک کند و سپس از سایت خرید کند، مشتری شما محسوب شده و پورسانت خرید او به شما تعلق میگیرد.

نکته جالب اینجاست که در همیان، تنها کافی است مشتریان وفادار برای خود پیدا کنید و با هر بار خرید آنها از سایت، پورسانت دریافت کنید. فرقی نمیکند آنها چه چیزی خریداری می کنند و یا چه ساعتی از شبانه روز خرید خود را تکمیل میکنند. چون این افراد توسط شما به سایت معرفی شده اند، با هر بار خرید آنها از سایت ، پورسانتی برای شما منظور می شود که اطلاعات مربوط به آن ( مانند کالای خریداری شده ، تاریخ خرید و میزان پورسانت شما ) در پنل همیان شما درج می شود.

همکاری در فروش

پرداخت در همیان چگونه صورت میگیرد؟

با هر خرید از سوی مشتریان شما، مبلغ پورسانت به همراه نام فرد خریدار در قسمت گزارش پنل همیان ثبت می شود و از طریق صفحه تسویه حساب و انتخاب روش پرداخت ، می توانید درآمد خود را دریافت کنید. ( تکمیل پروفایل به منظور انجام فرآیند پرداخت الزامی است) برای اطلاعات بیشتر، به این مقاله مراجعه کنید.

چگونه با همیان در تلگرام درآمدزایی کنیم؟

در گروه ها : لینک های خود را در تلگرام به دوستان خود به اشتراک بگذارید. برای مثال، در گروه هایی که افراد فامیل و یا دوستانتان در آن عضو هستند، لینک های همیان را بفرستید و از این به بعد با هر خرید آنها پورسانت دریافت کنید. سعی کنید کالاهایی را انتخاب کنید که فکر میکنید برای آنها مفید است تا میزان فروش خود را بالا ببرید.

در کانال : اگر میخواهید لینک ها را در کانال تلگرام به اشتراک بگذارید ( اگر کانال دارید و یا می خواهید کانالی را راه اندازی کنید ) کالاهای سایت را با توجه به موضوع کانال خود انتخاب کنید. یک متن تبلیغاتی برای آن بنویسید و یا تنها به معرفی آن کالا و ویژگی های بپردازید. سپس لینک را به همراه متنی که نوشته اید، به اشتراک بگذارید. در یک کانال که افراد زیادی عضو آن هستند، اعتماد و صمیمیت مانند یک گروه در آن وجود ندارد و تنها براساس محتوایی که تولید میکنید و اطلاعاتی که به افراد در رابطه با آن کالا ارایه می دهید، می توانید فروش خود را بالا ببرید.

برای اطلاعات بیشتر، این مقاله را مطالعه نمایید.

یک پیشنهاد جالب: شما می توانید راه اول و دوم را نیز با هم ترکیب کنید و با یک تیر، دو نشان بزنید.

 

سومین راه: فروش محتوا

فروش محتوا به چه صورت است؟

اگر از دو راه اولی که گفته شد، استفاده کردید و به نتایج خوبی رسیدید، میتوانید راهکار های موفقیت خود را با دیگران نیز در میان بگذارید و از این راه کسب درآمد کنید!

بیشتر افراد موفقی که در این زمینه فعالیت میکنند، روش هایی که از آن استفاده میکنند و برایشان درآمد زایی دارد را در قالب یک کتاب الکترونیکی یا آموزش ویدئویی منتشر کرده و در ازای آن پول دریافت میکنند.

کسب درآمد

افراد زیادی هم هستند که دوست دارند درباره بازاریابی ، به خصوص بازاریابی اینترنتی بیشتر بدانند و دانسته های خود را بالا ببرند و به همین دلیل هم خواستار مطالبی هستند که شما منتشر میکنید.

چگونه ویدوئوی آموزشی یا کتاب الکترونیکی خود را به فروش برسانیم؟

فروش تجربیات خود را میتوانید بر عهده سایت هایی بگذارید که در این زمینه فعالیت میکنند. شما کتاب خود را در اختیار آنها میگذارید و آنها کتابتان را برای شما می فروشند.

یا سایت هایی که منحصرا در زمینه فیلم های آموزشی فعالیت میکنند، می توانند فروش ویدئو آموزشی شما را بر عهده بگیرند.

سایت های گوناگون و متنوعی در این زمینه وجود دارد که با یک جست و جوی ساده می توانید بهترین آنها را با توجه به زمینه کاری خود انتخاب کنید.

در چه زمینه ای مهارت دارید؟

کسب درآمد

آموزش اندوخته ها و دانش شما لازم نیست منحصرا در زمینه بازاریابی باشد. شما میتوانید در هر زمینه ای که تخصص دارید ( مثلا برنامه نویسی و کامپیوتر ، اقتصاد ، هنرهای تجسمی ، داستان نویسی و مقاله نویسی و ترجمه ، زبان انگلیسی و… ) یک فایل آموزشی تهیه کنید و آن را با مبلغ خوبی به فروش برسانید.

اگر در کاری تخصص دارید، فایل آموزشی آن را تهیه کرده و در سایت های گوناگون به فروش برسانید. مطمئن باشید که دیگران از تجربیات شما و شیوه تدریس شما استقبال خواهند کرد.

یک پیشنهاد!

اگر هر یک از ما، روزانه ۳۰ درصد از زمان استفاده از تلگرام را به استفاده مفید از آن تبدیل کنیم، مطمئنا نتیجه آن را در دو ماه اول مشاهده خواهیم کرد و درآمدی چشمگیر روانه حساب بانکی مان می شود و سپس با تجربه هایی که کسب کرده ایم، درآمد بیشتری را به دست خواهیم آورد.

پس بیایید از همین لحظه شروع کنیم و از لحظه هایمان به درستی استفاده کنیم.

ورود به کانال تلگرام فروشگاه اینترنتی تخفیف برتر

برای قدم اول میتوانید یک حساب کاربری در همیان و یک سایت کوتاه کننده لینک بسازید و کار خود را شروع کنید!

برای ثبت نام در همیان به لینک زیر مراجعه کنید:

لینک ثبت نام در همیان

 

این مقاله توسط مجله ی فروشگاه اینترنتی تخفیف برتر تهیه شده است ، این فروشگاه اینترنتی محصولات مورد نیاز شما را از لوازم آرایش گرفته تا انواع لوازم منزل ، با بهترین کیفیت و مناسب ترین قیمتی که تا به حال دیده اید برای شما فراهم می کند. در ضمن تمامی محصولات ما دارای تضمین اصالت بوده و شما می توایند در طول خرید از مشاوران ما هم کمک بگیرید.

فروشگاه اینترنتی تخفیف برترمطالب مرتبط

یک دیدگاه

  1. 1

    خيلي ممنون براي هم سايت و هم مطالب مفيدتون ميشه يه راه ارتباطي هم به من بگيد كه اگه وارد اين راه شدم در بعضي جا ها ازتون كمك بگيرم؟؟؟؟؟؟

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette