خرید برتر

رقصیدن بین موانع با اسکوتر برقی

تصور کنید که به جای راه رفتن خشک و قدم به قدم در محیطهای تکراری که هم نیاز به حوصله دارد و هم خوره وقت است روی چرخ کوچکی روان هستید و به سرعت به مقصد خود می رسید. حرکت شما در مسیر چنان نرم و روان است که وقتی سایرین به شما نگاه می کنند به نظر شان می رسد که شخصی بین موانع مسیر می رقصد،….  اسکوتر برقی  وسیله ای است که  این تصور را به واقعیت تبدیل می کندبدون اینکه انرژی ای از شما بگیرد چون این وسیله با برق شارژ می شود.scratch-proof-segway-e1449274713424
شاید با شنیدن کلمه اسکوتر ذهن شما بیش از هر چیز متوجه اسکوترهای رنگارنگ دسته داری شود که کودکان در پارکها با خود با همراه دارند اما جالب است بدانید که اسکوترهای هوشمند برقی برای بزرگسالان وجود دارد.
تجربه فعالیتهای روزمره ای همچون راه رفتن و تعامل با دیگران به نحوه ای متفاوت، جالب و  هیجان آفرین است. اما تنها مزیت اسکوتر هیجان انگیز بودن آن نیست،بلکه یک وسیله کاربردی به ویژه در محوطه های کاری وسیع و آلوده برای طی مسافت بین بخشهای کاری مثلا از ساختمان اداری تا انبار یا محوطه های بین دانشکده های یک دانشگاه بزرگ و … است.
3610438
 برای اینکه ذهنیت بیشتری از اسکوترهای بزرگسالان داشته باشید یکی از آنها را مورد تجزیه و تحلیل قرار می دهیم:
 اسکوتر برقی و هوشمند برند TIHAD  که خود دارای ۱۰ کیلوگرم  وزن است می تواند تا ۱۲۰ کیلوگرم وزن را تحمل کند. با باتری لیتیومی ۳۶ ولتی کار می کند و دارای دو موتور بروشل است که قدرت هر موتور ۳۵۰ وات است.  این اسکوتر برقی می تواند تا  ۱۰ کیلومتر در ساعت سرعت داشته باشد و پس از شارژ کامل ۱۵ کیلومتر مسافت را طی می کند. همچنین قابل استفاده بر روی شیب ۱۰ تا ۱۵ درجه است.
تخفیف اسمارت اسکوتر TAHID
هرچیزی که به آدمی حس غلبه بر محدودیتهای کوچک و بزرگ را بدهد موجب شادی درونی و رشد روحیه و نیز رشد کیفیت زندگی او می شود و درست به همین دلیل است که امروزه شبکه های اجتماعی همچون تلگرام تا این حد پرطرفدار شده اند چون بر محدودیت فاصله بین انسانها غلبه کرده اند؛ همه افراد در هر جایگاه سیاسی، اجتماعی و در هر نقطه مکانی از کره زمین در کنار هم هستند و به هم دسترسی دارند در صورتیکه در دنیای واقعی چه به لحاظ مسافتی و چه طبقه بندی های اجتماعی، فرسنگها بین آنها فاصله است.

Z6Rfj8Uw=h900

روح انسان با محدودیت کنار نمی آید و همواره در پی غلبه بر محدودیتهای بیشتر و داشتن حس رهایی و آزادی بیشتر است. زمانی بود که باید برای دسترسی به عزیزان خود در کشور دیگر فرسنگها مسافت را با اسب طی می کردیم و بعد با ماشین یا هواپیما و بعد تلفن به صحنه آمد اما حالا نه تنها می توان برای طی مسافتهای فیزیکی سرعت خود را با استفاده از وسایلی چون مترو، اتوبوس برقی سریع، اسکوتر و … چندین برابر نمود بلکه  انسان سیستمی تعریف کرده است که در آن فاصله بی معنی شده است. او  از طریق شبکه های اجتماعی و اپلیکیشنهای متفاوت، در دنیای دیگری که به موازات دنیای فیزیکی تعریف نموده یعنی دنیای مجازی در کنار عزیزان خویش است و هیچ فاصله ای بین آنها نیست.
انسان چنین توانی برای غلبه بر محدویتها دارد و موجودی ستایش برانگیز است. او روزی بر هر محدودیت مکانی و زمانی غلبه خواهد کرد و آن روز معمای هستی حل شده است.

7

نویسنده: معصومه غنیان
تهیه شده در تحریریه فروشگاه آنلاین تخفیف برتر


مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette