زیبایی و آرایشی

خودتان مژه مصنوعی تان را بچسبانید

مژه مصنوعی یکی از لوازم آرایشی است که این روزها همه آن را تهیه می کنند! همه درباره اش صحبت می کندد! و همه شیفته اش هستند!

اما حقیقت ناراحت کننده این است که هر کسی طرز استفاده از آن را نمی داند.

مثل همیشه، راه ارزان تری برای استفاده از این محصول زیبایی وجود دارد. ما به شما یک روش بسیار خوب را یاد می دهیم که بدون خطر و هزینه زیاد بوده و مژه های زیبایی به شما می بخشد.

•چند نکته:

  • قبل از هر چیزی این نکته را به یاد داشته باشید که حتما از مژه مصنوعی شخصی خودتان استفاده کنید.

  • مژه هایی با طول های متفاوت انتخاب کنید (متوسط، کوتاه و مژه هایی برای پلک پایین). این کمک می کند که شما نگاهی کاملا طبیعی داشته باشید. شما می توانید از مژه های کوتاه برای پر کردن فاصله های خالی خط مژه هایتان استفاده کنید. بدون اینکه مژه هایتان خیلی شلوغ شود!

  • قبل از اینکه مژه مصنوعی تان را بچسبانید، مژه های طبیعی خودتان را حالت دهید.

  • قبل از چسباندن مژه مصنوعی، خط چشم خود را بکشید. امتداد خط چشم خود را با طول مژه مصنوعی تان هماهنگ کنید.

  • چسب مژه تان را نیز، تیره انتخاب کنید.

  • هنگام چسباندن مژه، تا زمانی که چسب آن خشک نشده از حرکت دادن چشم خود، خودداری کنید چرا که این کار موجب انحراف و تکان خوردن مژه ها میشود.

  • اگر می خواهید ریمل بزنید، بعد از چسباندن مژه مصنوعی تان این کار را انجام دهید.

مژهمژه

چه چیز هایی نیاز داریم؟

-مژه مصنوعی با طول های متفاوت

-چسب مخصوص مژه

-موچین

۱- اندازه مژه هایی که می خواهید برای خارجی ترین گوشه چشم استفاده کنید را انتخاب کنید ( من مژه های متوسط مشکی انتخاب کردم) و مقدار خیلی کمی از چسب مژه را در جایی بریزید که بتوانید سریع و به آسانی ته مژه ها را به آن آغشته کنید.

من از ظرف مژه مصنوعی هایم استفاده می کنم و یک نقطه کوچک از چسب را در جای خالی مژه هایی که قبلا استفاده شده می ریزم.

img_8809-1024x682

۲- به آرامی یک دسته مژه را با موچینتان برداشته و انتهای آن را به صورت مایل، به چسب آغشته کنید. مقدار زیاد چسب روی مژه باعث می شود ظاهر مژه ها شلوغ و بی نظم شود (حتی با چسب شفاف). پس سعی کنید در حد نیاز چسب استفاده کنید.

img_8810-1024x682

۳-به آینه نگاه کنید و اولین مژه را در خارجی ترین گوشه چشم خود قرار دهید و مطمئن شوید که مژه کاملا به پوستتان بچسبد، نه اینکه فقط به فولیکول های مژه تان چسبیده باشد. به این نکته توجه کنید که حتما از چسب های مخصوص استفاده کنید که قابلیت چسبیدن به پوست را دارند. برای طبیعی جلوه دادن مژه ها، مژه های مصنوعی را در بین مژه های خودتان قرار دهید. مژه ها در امتداد یک خط صاف رشد نمی کنند پس بر اساس همین نکته مژه های مصنوعی را در جایی که توسط مژه های خودتان پنهان شود قرار دهید. بهتر است نزدیک به خط مژه این کار را انجام دهید چرا که مژه های خودتان، مژه مصنوعی را پوشش می دهند.

apply-individual-eyelash-to-the-outer-corner

۴-مژه های کوتاه تر را برداشته و ته آن را به صورت مایل، به چسب آغشته کنید. این اندازه مژه را برای پر کردن فواصل خالی در قسمت یک سوم انتهایی چشمانتان در بین مژه ها قرار دهید. این کار در عین ظرافت باعث پر حجم شدن مژه ها می شود.

eyelash

۵-چسباندن مژه را در نواحی باقیمانده چشم خود را ادامه داده و از مژه های متوسط برای قسمت میانی چشم و از مژه های کوتاه برای یک سوم بخش داخلی خود استفاده کنید. برای نواحی خالی نیز بنابر نیاز خود از مژه های کوتاه تر و یا همان اندازه استفاده کنید.

به این نکته توجه داشته باشید که به داخلی ترین قسمت چشم خود مژه ای نچسبانیدچرا که باعث می شود چشمان شما خواب آلود و نیمه باز به نظر برسد.

eyelash1

این مراحل ممکن است در ابتدا طولانی و دشوار به نظر برسد اما ناامید نباشید این کار ارزشش را دارد و به این سختی که به نظر می رسد نیست. و بهتر از همه، اینکه اگر مدت زمان محدودی دارید، خودتان می توانید در چند دقیقه کوتاه مژه هایتان را بچسبانید.

برای داشتن مژه های زیباتر می توانید از مژه مصنوعی فلورمار استفاده کنید و با چشمانی جذاب در مجالس حاضر شوید.

 مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette