زیبایی و آرایشی

بند انداز برقی جایگزین دستهای آرایشگران

با وجود ظهور روشهای جدید اصلاح صورت و بدن، روشهایی همچون وکس و لیزر، بند انداختن همچنان محبوبیت و جایگاه خود را حفظ کرده است. لیزر نمی تواند موهای کرکی را از بین ببرد اما بند می تواند.

images (3)

کار کردن با وکس نیز نیاز به فوت و فن و مهارت خاص  خود دارد وعدم توجه کافی به عواملی مانند میزان حرارت مناسب برای پوست، می تواند به پوست شما صدمه وارد کند.

waxx (2)

 اما بند انداختن نیاز به فوت و فن خاصی ندارد ضمن اینکه به بازار آمدن بند اندازهای برقی، کار بند انداختن را به قدری راحت کرده است که حتی افرادی که کوچکترین دانش یا مهارتی در مورد بند انداختن نداشته اند نیز می توانند راحت روی کاناپه دراز بکشند و ظرف چند دقیقه صورت خود را اصلاح کنند؛ کافی است به خودشان در آینه نگاه کنند و بند انداز را روی صورت خود حرکت دهند.

band (7)

بنداندازهای برقی این امکان را به وجود آورده اند که  افراد بتوانند به جای بند انداختن به روش سنتی و خسته کردن عضلات دست خود یا دیگران و بدون اینکه مزاحم دیگر اعضای خانواده شوند و وقت ایشان را بگیرند، خود با استفاده از انرژی برق به راحتی و سرعت بند بیندازند.

band (10)

بند انداز برقی، یک وسیله ساده است که موتور آن به جای دستهای آرایشگر، نخهایی را که روی پوست شما حرکت می کنند، تاب می دهد. با در حالت روشن قرار دادن دکمه روی بندانداز، شاخکها باز و بسته می شوند و نخ را روی صورت شما حرکت داده و عمل اصلاح را انجام می دهند.

band (1)

با در اختیار داشتن بند انداز برقی می توان یک بار برای همیشه در هزینه های مربوط به آرایشگاه رفتن برای اصلاح صورت، صرفه جویی کرد.

می توانید به جای خارج شدن از منزل و اختصاص دادن وقت مفیدتان به آرایشگاه رفتن، روی کاناپه دراز بکشید و در حالی که دارید به اخبار یا برنامه جالبی گوش می دهید، به سرعت و راحتی خودتان صورت خود را اصلاح کنید.images (8)می توانید در میان اعضای خانواده و فرزندانتان که به حضور شما احتیاج دارند، باقی بمانید و در حالیکه با آنها گفت و گو می کنید، صورتتان را ظرف یک ربع اصلاح کنید.

از دیگر مزایای بند انداز برقی این است که می توان به راحتی نخ آن را تعویض کرد و این  خاصیت موجب می شود تا  تمام افراد خانواده بتوانند از یک بندانداز استفاده کنند بدون اینکه نگران مسایل بهداشتی باشند چرا که می توان برای هر بار استفاده، نخ جدید به دستگاه نصب کرد.

images

نصب نخ بسیار آسان بوده و بیش از یک دقیقه وقت شما را نمی گیرد؛ نخ را از ۵ نقطه عبور می دهید که در دو نقطه آن، نخها با دو پیچی که روی بدنه تعبیه شده، محکم می شود. بابت تمام شدن نخ هم نگران نباشید زیرا در صورت تمام شدن نخ روی قرقره ای که همراه بندانداز به شما داده می شود، می توان این نخها را جداگانه از بازار تهیه کرد.

در این فیلم کوتاه و گویا می توانید نحوه کار بندانداز برقی را ببینید.

 

 

نویسنده: معصومه غنیان

برای مشاهده و خرید انواع وسایل و خدمات مربوط به رفع موهای زاید بدن، اعم از خدمات آرایشگاهی و کلینیکی چون بند، وکس، لیزر  و وسایلی همچون بندانداز برقی به فروشگاه آنلاین «تخفیف برتر» مراجعه فرمایید.مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette