خبر برتر

استفاده از رژ لب قانون دارد

 

 

همه بانوان این نکته را می دانند که مطابق مدل لب ها، سن و روز یا شب بودن مهمانی و یا مراسمی که در آن شرکت می کنند، باید رنگ رژ لب  مشخصی را استفاده کنند. هر خانمی ممکن است ساعت ها را صرف انتخاب رژلبی کندکه بسیار او را زیباتر کند و در اصطلاح عامیانه به او بیاید، اما باید این نکته را دانست که برای زیبایی بیشتر لب ها و انتخاب رژلب، قوانینی وجود دارد که در صورت رعایت کردن آنها لب هایی بسیار زیبا و متناسب با سن و زمان استفاده خواهید داشت. همراه باشید.

لب های نازک

رنگ هایی که برای این نوع لب ها می توان امتحان کرد شامل هلویی، صورتی کمرنگ، بژ روشن و شفاف است و رنگ هایی که باید از استفاده از انها اجتناب کرد: قرمز، قرمز تیره، بنفش تیره و هر سایه رنگ قهوه ای است .

 roj2

کدام رنگ رژ لب به شما می آید؟

اگر لب های نازکی دارید، بهتر است از هرگونه رژلب با رنگ های تیره و خیلی روشن اجتناب کنید و رنگ های ملایم تر و در سایه رنگ های طبیعی را انتخاب کنید. ابتدا دور لب را با یک خط لب از خارج لب، درست بسیار نزدیک به خط طبیعی لب بکشید و سپس آن را با رنگ صورتی روشن، گلبهی روشن و یا برق لب رنگ بژ پر کنید این کار هم لب های برجسته و هم زیبا را به شما هدیه خواهد داد.

 

لب های پر

رنگ هایی که می توان امتحان کرد: قرمز، صورتی ملایم، گیلاسی و بنفش هستند و هیچ رنگی نیست  که از استفاده از آن اجتناب کنید.

 roj3

 

کدام رنگ رژ لب به شما می آید؟

با لب های پر، شما گزینه های بسیار زیادی برای انتخاب رنگ رژلب دارید.تنها نباید از برق لب هایی که لب ها را پرنشان می دهد استفاده کنید و در عوض تنها به وسط لب کمی برق لب شفاف بزنید. همچنین اگر لب های پر دارید، نیازی به استفاده از خط لب ندارید.

 

رنگ های روز

رنگ هایی که می توان در طول روز مورد استفاده قزاز داد: صورتی، هلویی، گیلاسی و بژ هستند ورنگ هایی که باید از آنها اجتناب کرد: هرگونه رنگ بسیار تیره است.

 roj4

 کدام رنگ رژلب به شما می آید؟

رنگ هایی که در طول روز می توان استفاده کرد باید رنگ های معمولی، روشن و شفاف باشند. اگر قصد دارید در روز به مجلس خاصی بروید، می توانید رنگ آن را بیشتر کنید و آن رنگ می تواند صورتی یا بژ باشد که تقریبا برای هر لبی مناسب است.

 

رنگ های شب

رنگ هایی که می توان امتحان کرد: قرمز روشن، صورتی روشن، بنفش، بژ و هیچ رنگی نیست که نتوان از آن استفاده کرد.

roj5

 

در شب می توان از رنگ های وسیع تری استفاده کرد. بنابراین حتی می توانید از انواع رژلب های قهوه ای ، قرمز و صورتی های روشن استفاده کنید. تنها به خاطر داشته باشید که اگر از رنگ های این چنین نمایشی استفاده می کنید، باید آرایش چشم در رنگهای خنثی و طبیعی باشد.

 

سنین نوجوانی

رنگ هایی که می توان امتحان کرد: صورتی، هلویی، شفاف و رنگ هایی که می بایست اجتناب کرد: هرگونه رنگ بسیار تیره ای است.

roj6

 

انتخاب رنگ مناسب در این سن کمی مشکل است. پیش از هرچیز تا جایی که می توانید از خط لب اجتناب کنید در عوض می توانید کمی هزینه بیشتر صرف کرده و رژلب هایی که همراه با آن خط لب عرضه می شود ، تهیه کنید. چرا که رنگ آن بسیار به رنگ مدادش شباهت دارد.

اگر در دهه ۲۰ سالگی و بالاتر از آن هستید

رنگ هایی که می توان امتحان کرد: طلایی، گیلاسی، قرمز روشن و هیچ رنگی نیست که نتوانید استفاده کنید.

 roj7

 کدام رنگ رژ لب به شما می آید؟

رنگ های گرم جوانی را نشان می دهند، بنابراین می توانید از این رنگ ها استفاده کنید. می توانید از رژلب هایی که ته رنگ طلایی دارد به صورت معمول استفاده کنید. رنگ های مات و رژلب های کرمی می تواند ماندگاری طولانی تر نیز داشته باشد. از رژلب هایی که حاوی مقداری اکلیل نیز هستند می توانید استفاده کنید. از رژلب های قرمز نیز می توانید استفاده کنید فقط باید در انتخاب این رنگ محتاط باشید تا بهترین قرمز را انتخاب کنید ، زیرا هر رنگ قرمز مناسب همه نمی باشد.

 مطالب مرتبط

پاسخ دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. پر کردن فیلد های ستاره دار الزامی است *

شما همچنین می توانید از تگ ها و ویژگی های HTML زیر استفاده نمایید: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

برای افزودن شکلک کلیک کنید

SmileBig SmileGrinLaughFrownBig FrownCryNeutralWinkKissRazzChicCoolAngryReally AngryConfusedQuestionThinkingPainShockYesNoLOLSillyBeautyLashesCuteShyBlushKissedIn LoveDroolGiggleSnickerHeh!SmirkWiltWeepIDKStruggleSide FrownDazedHypnotizedSweatEek!Roll EyesSarcasmDisdainSmugMoney MouthFoot in MouthShut MouthQuietShameBeat UpMeanEvil GrinGrit TeethShoutPissed OffReally PissedMad RazzDrunken RazzSickYawnSleepyDanceClapJumpHandshakeHigh FiveHug LeftHug RightKiss BlowKissingByeGo AwayCall MeOn the PhoneSecretMeetingWavingStopTime OutTalk to the HandLoserLyingDOH!Fingers CrossedWaitingSuspenseTremblePrayWorshipStarvingEatVictoryCurseAlienAngelClownCowboyCyclopsDevilDoctorFemale FighterMale FighterMohawkMusicNerdPartyPirateSkywalkerSnowmanSoldierVampireZombie KillerGhostSkeletonBunnyCatCat 2ChickChickenChicken 2CowCow 2DogDog 2DuckGoatHippoKoalaLionMonkeyMonkey 2MousePandaPigPig 2SheepSheep 2ReindeerSnailTigerTurtleBeerDrinkLiquorCoffeeCakePizzaWatermelonBowlPlateCanFemaleMaleHeartBroken HeartRoseDead RosePeaceYin YangUS FlagMoonStarSunCloudyRainThunderUmbrellaRainbowMusic NoteAirplaneCarIslandAnnouncebrbMailCellPhoneCameraFilmTVClockLampSearchCoinsComputerConsolePresentSoccerCloverPumpkinBombHammerKnifeHandcuffsPillPoopCigarette